Wie is wie: de ondernemingsraadafvaardiging

Wil je meer weten over de taken van de afvaardiging in de ondernemingsraad? Neem dan een kijkje op de pagina over de werking.

Ivo Janssen

Syndicaal bureel B340 (BASF)
Dagdienst
Tel: 03/561.46.80
E-mail: ivo.janssen@basf.com

Jan Vlegels

Steamcracker (BASF)
A-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.40.21
Tel (gsm): 0472/87.05.88
E-mail: jan.vlegels@basf.com

Stijn Verdonck

Complexe en enkelvoudige meststoffen (EuroChem)
A-ploeg traagroterend
Tel (werk): 03/210.57.50
Tel (gsm): 0472/31.68.29
E-mail: stijn.verdonck@eurochem.com

Glenn Van Hoeck

Ammoniak (BASF)
C-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.38.55
Tel (gsm): 0496/32.20.19
E-mail: glenn.van-hoeck@basf.com

Evelien Cornelissens

Acrylzuur (BASF)
B-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.31.61
E-mail: evelien.cornelissens@basf.com

Nathan Dyke

Acrylzuur (BASF)
D-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.31.61
E-mail: nathan.dyke@basf.com