Vrijdag 16 december 2022 nationale vakbondsbetoging Brussel.     Verdere informatie volgt.          Lees de herfsteditie van "Over De Rooie".

Vertrouwenspersonen op onze TBE site

Bart Hamelink   03/561 43 50     bart.hamelink@basf.com

Johan de Hoog   03/561 45 10     johan.de-hoog@basf.com

Lutgart De Boeck   03/561 47 29     lutgart.de-boeck@basf.com

Ann Van den Neste   03/561 51 63     ann.van-den-neste@basf.com

Berten De Ceulaer   03/700 80 85     berten.de-ceulaer@styrolution.com

Peter Vermaete   03/210 58 14     peter.vermaete@eurochem.be

Sandra Van Tichel   03/210 59 42     sandra.van-tichel@eurochem.be

Bart Velghe   03/210 58 12     bart.velghe@eurochem.be

Veronique Maes   03/561 35 37     veronique.maes@basf.com

Chris V/d Jonckheyd   03/561 30 42     chris.van-der-jonckheyd@basf.com

Tine Offeciers   03/561 51 20     tine.offeciers@basf.com

 

Externe preventieadviseurs :

Leonoor Pietercil  02/738 75 31     leonoor.pietercil@attentia.be

Evelien Buseyne  02/738 75 31     evelien.buseyne@attentia.be

Elita Schildermans   02/738 75 31     elita.schildermans@mensura.be

Tamara Van der Gucht  02/738 75 31     psy.prev@attentia.be