Mobilisatie woensdag 21 september 10u  Muntplein Brussel             Lees de nieuwe Over De Rooie  Zomer 2022             Indexaanpassing vanaf 1 juli 2022             Bekijk de nieuwe loontabellen                          Aanpassing km-vergoeding vanaf 1 juli 2022

Wie is wie: de ondernemingsraadafvaardiging

Wil je meer weten over de taken van de afvaardiging in de ondernemingsraad? Neem dan een kijkje op de pagina over de werking.

Jan Vlegels

Syndicaal bureel B340 (BASF)
Dagdienst
Tel (werk) : 03/561.46.80
E-mail: jan.vlegels@basf.com

Kim Luickx

Steamcracker (BASF)
D-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.40.02
E-mail: kim.luickx@basf.com

Stijn Verdonck

Complexe en enkelvoudige meststoffen (EuroChem)
A-ploeg traditioneel
Tel (werk): 03/210.57.50
Tel (gsm): 0472/31.68.29
E-mail: stijn.verdonck@eurochem.com

Glenn Van Hoeck

Ammoniak (BASF)
C-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.38.55
Tel (gsm): 0496/32.20.19
E-mail: glenn.van-hoeck@basf.com

Evelien Cornelissens

Acrylzuur (BASF)
B-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.31.61
E-mail: evelien.cornelissens@basf.com

Nathan Dyke

Acrylzuur (BASF)
D-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.31.61
E-mail: nathan.dyke@basf.com