Lees de nieuwe ABVV-info over CAO-90, ict-materiaal en de leasefietsen.     Vanaf 14 mei tem 21 mei zijn er sociale verkiezingen.   Bekijk al onze kandidaten op deze website.     

Wie is wie: de ondernemingsraadafvaardiging

Wil je meer weten over de taken van de afvaardiging in de ondernemingsraad? Neem dan een kijkje op de pagina over de werking.

Jan Vlegels

Syndicaal bureel B340 (BASF)
Dagdienst
Tel (werk) : 03/561.46.80
E-mail: jan.vlegels@basf.com

Evelien Cornelissens

Syndicaal bureel B340 (BASF)
Dagdienst
Tel (werk): 03/561.33.56
E-mail: evelien.cornelissens@basf.com

Kim Luickx

Steamcracker (BASF)
C-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.40.02
E-mail: kim.luickx@basf.com

Stijn Verdonck

Complexe en enkelvoudige meststoffen (EuroChem)
A-ploeg traditioneel
Tel (werk): 03/210.57.50
Tel (gsm): 0472/31.68.29
E-mail: stijn.verdonck@eurochem.com

Glenn Van Hoeck

Ammoniak (BASF)
C-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.38.55
Tel (gsm): 0496/32.20.19
E-mail: glenn.van-hoeck@basf.com

Nathan Dyke

Acrylzuur (BASF)
D-ploeg snelroterend
Tel (werk): 03/561.31.61
E-mail: nathan.dyke@basf.com