Lees de nieuwe ABVV-info over CAO-90, ict-materiaal en de leasefietsen.     Vanaf 14 mei tem 21 mei zijn er sociale verkiezingen.   Bekijk al onze kandidaten op deze website.     

Kandidaten CPBW

Plaats 1 :

Wim Ceunen

Steamcracker (BASF)
4ND-ploeg
Tel werk: 03/561.40.02
Tel GSM: 0498/57.33.29
wim.ceunen@basf.com

Plaats 2 :

Ludo De Bruyn

Logistiek - Noord (BASF)
2B-ploeg
Tel: 03/561.38.39
ludo.de-bruyn@basf.com

Plaats 3 :

Youssef Graidia

C150 (EuroChem)
2A-ploeg
Tel: 03/210.58.00
youssef.graidia@eurochem.be

Plaats 4 :

Wally Van Humbeeck

Tankpark (BASF)
4C-ploeg
Tel: 03/561.25.20
walter.van-humbeek@basf.com

Plaats 5 :

Ingrid Vandermeeren

MDI (BASF)
4ND-ploeg
Tel: 03/561.35.60
ingrid.vandermeeren@basf.com

Plaats 6 :

Nathan Dyke

Acrylzuur (BASF)
4NA-ploeg
Tel: 03/561.31.60
nathan.dyke@basf.com

Plaats 7 :

Stijn Verdonck

B50 (EuroChem)
4A-ploeg
Tel: 03/210.57.50
stijn.verdonck@EuroChem.be

Plaats 8 :

Muz Ikiz

Anon (BASF)
4ND-ploeg
Tel: 03/561.25.76
muz.ikiz@basf.com

Plaats 9 :

Danny Van Hooydonck

C710
2A-ploeg
Tel: 03/210.22.86
danny.van-hooydonck@basf.com

Plaats 10 : Lijstduwer

Danny Arnouts

Vrijgestelde
Syndicaal bureel B340 (BASF)
Dagdienst
Tel: 03/561.33.56
daniel.arnouts@basf.com