Lees de nieuwe ABVV-info over CAO-90, ict-materiaal en de leasefietsen.     Vanaf 14 mei tem 21 mei zijn er sociale verkiezingen.   Bekijk al onze kandidaten op deze website.     

Kandidaten Ondernemingsraad

Plaats 1 :

Jan Vlegels

Woordvoerder
Syndicaal bureel B340 (BASF)
Dagdienst
Tel: 03/561.46.80
jan.vlegels@basf.com

Plaats 2 :

Evelien Cornelissens

Vrijgestelde
Syndicaal bureel B340 (BASF)
Dagdienst
Tel: 03/561.33.56
evelien.cornelissens@basf.com

Plaats 3 :

Kim Luickx

Steamcracker (BASF)
4NC-ploeg
Tel (werk): 03/561.40.02
Tel (gsm): 0498/57.33.29
kim.luickx@basf.com

Plaats 4 :

Ronny Etienne

Logistiek (EuroChem)
Dagdienst
Tel (werk): 0477/77.36.09
Tel (gsm): 0486/28.86.10
ronald.etienne@eurochem.be

Plaats 5 :

Stef Verhaegen

Centraal Magazijn (BASF)
Dagdienst
Tel: 03/561.40.73
stef.verhaegen@basf.com

Plaats 6 :

Sonny Wagemans

Tankpark (BASF)
4A-ploeg
Tel: 03/561.22.54
sonny.wagemans.com

Plaats 7 :

Mario Steenhaut

Anon (BASF)
4NC-ploeg
Tel: 03/561.25.76
mario.steenhaut@basf.com

Plaats 8 :

Kristof Van Hasselt

Energie - Pipe Inspections (BASF)
Dagdienst
Tel: 03/561.37.36
kristof.van-hasselt@basf.com

Plaats 9 :

Gert Buscops

C150 (EuroChem)
4ND-ploeg
Tel: 03/210.58.00
gert.buscops@basf.com

Plaats 10 :

Luc Joosens

C710 (BASF)
Dagdienst
Tel: 03/561.22.75
Luc.Joosens@basf.com

Plaats 11 :

Mark Van Put

Logistiek - Noord (BASF)
2A-ploeg
Tel: 03/561.38.39
mark.van-put@basf.com

Plaats 12 : Lijstduwer

Danny Arnouts

Vrijgestelde
Syndicaal bureel B340 (BASF)
Dagdienst
Tel: 03/561.33.56
daniel.arnouts@basf.com